Svítidla firmy V-TAC

Prémiová značka V-TAC vznikla ve spolupráci s odborníky v oblasti úspor energie se zaměřením na levné osvětlení. Velký důraz je kladen na design, vývoj a distribuci u každého typu úsporné žárovky. Největší výsadou firmy V-TAC je však zaměření  na technologii LED Osvětlení, do kterého spadají LED žárovky, LED pásky, LED trubice, LED panely a LED reflektory

Svítidla společnosti V-TAC jsou certifikovány dle CE, RoHS, EMC, Dekra a TUV. Pro LED osvětlení jsou používány vysoce kvalitní LED čipy a komponenty dodávané od renomovaných dodavatelů, jako je Bridgelux, Epistar, Philips, Samsing, Sharp, Citizen, MEANWELL, Triodic a jiné. Všechny výrobky jsou vyráběny po rozsáhlém testování s cílem zajistit zachování výkonu osvětlení a zároveň dodávat levná světla. S rostoucím povědomím o technologii LED osvětlení po celém světě, chce být V-TAC mezi průkopníky v globálním rozvoji a distribuci LED osvětlení.

Během uplynulého roku V-TAC nahradil více než v 2 milionech případů klasické žárovky za LED světla, změnil tak standardní osvětlení na levné osvětlení , které uspořilo více jak 250 milionů korun. Tato výměna za LED světla také vedla ke snížení značného množství emisí uhlíku.

LED svítidla od společnosti V-TAC mají již zastoupení téměř v celé Evropě.