Katalog

Vstupní napětí v
Krytí v
Vyzařovací úhel v

Odběr novinek [Newsletter]

LED pásky

Počet produktů: 31

Skvělý designový doplněk pro osvětlení domácího interiéru. V současné době LED svítidla zažívají velký rozvoj a...

Skvělý designový doplněk pro osvětlení domácího interiéru. V současné době LED svítidla zažívají velký rozvoj a nahrazují postupně klasické světelné zdroje, jako jsou žárovky, zářivky výbojky. Největší výhodou LED žárovky je ve vysokém měrném výkonu a v dlouhé životnosti svítidla. Společnost V-TAC přináší levné osvětlení spojené s nepřekonatelnou kvalitou osvětlení s technologií LED.

Více

Podkategorie

 • LED pásky

  LED pásky (strip) - je to flexibilní typ osvětlení, který lze použít téměř všude. Vhodný pro osvětlení, nebo pouze dekoraci. Pásků existuje celá řada a liší se typem diod (5050, 3528, 5630, 3014), počtem diod na metr (30, 60, 120), odolnosti vůči vodě (krytí IP20, nebo IP65), šířkou pásku, nebo barvou vyzařovaného světla (studené, teplé, barevné, RGB). Pásky lze dělit zpravidla po 5 cm délky.  Jsou napájeny napětím 12, nebo 24 V DC.

 • LED pásky příslušenství

  Příslušenství k LED páskům - Tato kategorie obsahuje hliníkové profily, stmívače, RGB kontrolery a další příslušenství k LED páskům.

 • LED moduly

  LED moduly - se používají pro světelné reklamy. Pro osvětlení písmen. Krytí IP65 a napájení 12 V DC. V současné době LED svítidla zažívají velký rozvoj a nahrazují postupně klasické světelné zdroje, jako jsou žárovky, zářivky výbojky. Největší výhodou LED žárovky je ve vysokém měrném výkonu a v dlouhé životnosti svítidla. Společnost V-TAC přináší levné osvětlení spojené s nepřekonatelnou kvalitou osvětlení s technologií LED.

 • Profily pro LED pásky

  V této kategorii naleznete hliníkové profily pro LED pásky. Profily jsou různých délek, provedení a typů.
  Pro LED pásky jsou profily velmi důležité z hlediska chlazení a také skvěle vypadají.


Produktů na stránce

Produktů na stránce