Katalog

Svítivost v
Krytí v
Vyzařovací úhel v
Patice v

Odběr novinek [Newsletter]

LED žárovky

Počet produktů: 32

Levné osvětlení v podobě LED žárovky je nejen do každé domácnosti. Využití...

Levné osvětlení v podobě LED žárovky je nejen do každé domácnosti. Využití technologie LED osvětlení je možné aplikovat i pro venkovní osvětlení a jiné prostory. Úsporné žárovky s LED technologií vám zajistí kvalitní osvětlení prostorů, nebo příjemnou barvu světla pro čtení u lampičky. V současné době LED žárovky zažívají velký rozvoj a nahrazují postupně klasické světelné zdroje, jako jsou žárovky, zářivky výbojky. Největší výhodou LED žárovky je ve vysokém měrném výkonu a v dlouhé životnosti svítidla. Společnost V-TAC přináší levné osvětlení spojené s nepřekonatelnou kvalitou osvětlení s technologií LED.

Více

Podkategorie

 • Patice E27

  Patice E27 (Edisonův závit) - nejpoužívanější patice pro žárovky v domácnostech. Jednoducá náhrada původního kusu za LED žárovku.

 • Patice E14

  Patice E14 (malý Edisonův závit, nebo také miňonka) - velmi používaná patice v domácnostech. Vhodná do lustrů a dalších svítidel. Jednoducá náhrada původního kusu za LED žárovku.

 • Patice B22

  Patice B22 - kde není závitová patice, tak najdeme bajonetovou patici. I tyto žárovky není problém nahradit LED technologií.

 • Patice PL - G24

  Patice G24 -V současné době již málo používaná patice. Přesto je možné do původních svítidel osadit úspornější LED náhradu.


Produktů na stránce

Produktů na stránce